Saffron Aioli Jar

Saffron Aioli Jar

Regular price
$7.00
Sale price
$7.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Never had saffron before? Don't be scared. There's a reason this spice cost more per lb than gold, it's a buttery delight.  Particularly suited for inclusion in Mediterranean dishes but versatile enough for your everyday sandwich or dipping.  9 oz jar.